اخبار و اعلانات

نحوه رفرنس دهی در مقالات نشریه

نحوه رفرنس دهی در مقالات پژوهش‌نامه کتابداری و اطلاع رسانی، باید طبق استاندارد APA انجام شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص روش رفرنس نویسی به APA 7th referencing style مراجعه فرمایید.

مطالعه بیشتر

آخرین ضریب تاثیر نشریه در پایگاه استنادی جهان اسلام

طبق آخرین گزارش پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC)، ضریب تاثیر نشریه «پژوهش‌های روان‌شناسی بالینی و مشاوره» ، 0.345 و کیفیت آن Q2 می‌باشد.

مطالعه بیشتر

براساس ارزیابی ISC مجله پژوهش نامه مبانی تعلیم و تربیت در فهرست مجلات هسته /Q1 قرار گرفته است .

براساس ارزیابی ISC  مجله پژوهش نامه مبانی تعلیم و تربیت در فهرست مجلات هسته /Q1   قرار گرفته است . https://jcr.isc.ac/jdetails.aspx

مطالعه بیشتر

فراخوان مقاله برای ویژه نامه فلسفه آموزش عالی در ایران

مجله پژوهش‌نامه مبانی تعلیم و تربیت قصد دارد شماره نخست سال 1401 را به چاپ و انتشار مقاله‌هایی اختصاص دهد که به موضوعات و چالش‌های مهم فلسفه آموزش عالی در ایران معاصر مربوط می‌شوند. برای این ویژه‌نامه، از مقاله‌هایی استقبال می‌کنیم که از منظری فلسفی دشواری‌ها و چالش‌های موسسات آموزش عالی ایران معاصر را مورد بررسی قرار می‌دهند و ایده‌های بدیع برای تعالی آموزش عالی در ایران ارائه می کنند.  با نظر به جایگاه مجله در اجتماع علمی،  ما خود را متعهد می‌دانیم تا با انتشار دیدگاه‌های متنوع  فلسفه آموزش عالی در ایران، زمینه را برای فهم مسائل آموزش ...

مطالعه بیشتر

مقاله‌های «پژوهش‌نامه مبانی تعلیم و تربیت» در پایگاه اطلاعاتی EBSCO نمایه شد.

یکی از اولین و بزرگترین ارائه‌دهنده پایگاه‌های جستجوی آنلاین کتاب و مقالات، پایگاه EBSCO است که اطلاعات بیش از صدهزار نشریه در حوزه‌های مختلف را در اختیار علاقه‌مندان به پژوهش قرار داده است.در این پایگاه، علاوه بر نمایه کردن مقاله‌های فارسی، امکان جستجوی فارسی نیز فراهم شده است. مقاله‌های «پژوهش‌نامه مبانی تعلیم و تربیت»  از اول ژانویه 2020 برابر با 11 دی ماه 1398 در این پایگاه نمایه شده است.

مطالعه بیشتر

ورود به سامانه

کاربران فرهیخته پژوهش‌نامه مبانی تعلیم و تربیت  چنانچه پس از ثبت‌نام در سامانه و استفاده از آن با خطا ورود به سامانه مواجه شدید، از قسمت ورود به سامانه، بر روی گزینه «رمز ورود به سامانه را فراموش کرده ام»، کلیک نمایید تا رمز عبور بازنشانی و از طریق ایمیل برایتان ارسال شود.  

مطالعه بیشتر